KURUMSAL

Hakkımızda

KONPAR; 1996 yılında döküm ve imalat firması olarak Konya’da faaliyete başladı.O tarihten günümüze kadar sürekli gelişerek büyüdü ve şuan 30.000m² kapalı bir alanda profesyonel ekibi ile son teknolojiyi kullanarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Orta tip , ağır araç ve dorseler için KONPAR markası ile fren diski , fren kampanası , volan , porya , kaliper , balata , körük , bijon imalatı ve ihracatı konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri durumundadır.


ISO 9001:2008 uluslararası kalite belgesine sahip olan firmamız,yurtiçi ve yurtdışında bayiler aracılığı ile satış işlemini gerçekleştirmektedir. Yurtdışındaki müşterilerimiz başta Ortadoğu olmak üzere Avrupa,Afrika ve farklı 33 ülkedendir.


Üretimin her aşamasında müşteri memnuniyetine önem veren KONPAR, müşterilerinin istek ve düşüncelerini kendi bilgi ve deneyimiyle harmanlayıp, yine müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre tam zamanında üreterek teslim etmektedir. Bunun yanında firmamız teknolojik yeniliklerden hem müşterilerinin hem de çalışanlarının bilgi edinmelerini sağlayıp bu gelişmeler ışığında ürün portföyünü sürekli artırarak müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaya devam etmektedir.